Nawigacja
PORTAL

RSS
  RSS

URZĘDY

SŁ.PUBLICZNE

SZKOŁY

PRZEDSZKOLA

KOŚCIOŁY

SPORT

KULTURA

PLAN MIASTA

ORGANIZACJE

OGŁOSZENIA

WYŚLIJ
  e-mail

Licznik Strony


Dzisiaj debata o godzinie 17.00
Przypominamy, że dzisiaj we wtorek dnia 25 listopada 2014 roku o godzinie 17.00 odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Izbicy Kujawskiej. Spotkanie będzie miało miejsce w sali Gimnazjum im. Generała Augustyna Słubickiego, wejście od strony hali sportowej.
Dodajmy, że ramach II tury wyborczej, która zaplanowana jest na niedzielę, dnia 30 ...
Wasze propozycje na pytania
Przy okazji debaty dwójki kandydatów na burmistrza, która odbędzie się już jutro, być może nasi internauci mają pomysł na ciekawe pytanie, które będzie można zadać na sali, albo takie które dadzą pomysł na jedno z nich, by zadać je przez moderatorów spotkania. Stąd przedstawiamy Wam naszą propozycję.
Jeżeli macie dobry pomysł na to ...
Wybory Burmistrza Izbicy Kujawskiej
Jak poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza w oficjalnym komunikacie, wyboru Burmistrza Izbicy Kujawskiej nie dokonano, ponieważ żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej liczby głosów. Wobec powyższego jak wiemy, dnia 30 listopada 2014 roku odbędzie się ponowne głosowanie i w II turze zostanie wyłoniony burmistrz.
Dodajmy, że liczba osób uprawnionych do głosowania wynosiła ...
Skład Rady Powiatu
Państwowa Komisja Wyborcza potwierdziła oficjalnie listę osób, które zostały radnymi powiatu włocławskiego.
21 osobowy jej skład nie dał możliwości samodzielnego rządzenia żadnemu z komitetów wyborczych. Najbliżej tego była KWW Wspólnota Samorządowa, której brakuje do większości zaledwie jednego radnego, ale czas pokaże jak się to wszystko ułoży.
Z naszego Okręgu wyborczego ...
Do sejmiku z naszego okręgu
Z okręgu nr 6 czyli tego w którym swoje głosy na radnych do sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego oddawali mieszkańcy gminy Izbica Kujawska można było wybrać 6 radnych. Oczywiście nie był to tylko nasz rejon, ale większy w którym także i my się znajdowaliśmy. Zatem kogo wybraliśmy na radnych z okręgu, który obejmował naszą gminę?
Poniżej, już oficjalnie lista 6 lokalnych polityków, którzy dostali się do sejmiku z ...
Plan wtorkowej debaty kandydatów na burmistrza
Już w najbliższy wtorek, dnia 25 listopada 2014 roku o godzinie 17.00 w sali Gimnazjum im. Generała Augustyna Słubickiego odbędzie się debata przedwyborcza w której wystąpią dwaj kandydaci na Burmistrza Izbicy Kujawskiej : Bogdan Sadowski i Marek Dorabiała.
Poniżej przedstawiamy internautom skrócony plan tej debaty : ...
Podziękowanie od Marka Dorabiały
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych i oddali swój głos kierując się troską o przyszłość gminy, powiatu i województwa.
Zdobycie Państwa zaufania i uzyskanie poparcia, które pozwoliło mi wejść do II tury, utwierdziło mnie w przekonaniu o słuszności podjętej przeze mnie decyzji. Mając na celu dobro naszego miasta i gminy proszę Szanownych Państwa o poparcie mojej kandydatury w dniu 30 Listopada 2014 ...
Zwycięska Kujawianka
W ostatnim spotkaniu w tym roku piłkarze Kujawianki Izbica Kujawska rzutem na taśmę pokonali LTP Lubanie 2:1 (1:1). Podopieczni Arkadiusza Dubczaka zimę spędzą na siódmym miejscu w tabeli.
Już w 2 minucie strzał będącego ostatnio w wysokiej formie Mariusza Cichowlasa zablokował Przemysław Trzciński. W odpowiedzi celnie na bramkę Kujawianki uderzał ...
Szanowni Państwo!
Szanowni Państwo
Serdecznie dziękuję Państwu za oddane na mnie głosy w dniu 16 listopada. Ubiegam się o stanowisko burmistrza Izbicy Kujawskiej w poczuciu pełnej odpowiedzialności za dalsze losy gminy Izbica Kujawska i wszystkich jej mieszkańców. Zapewniam Państwa, że po wyborze mnie na stanowisko burmistrza zrobię wszystko, aby każdy mieszkaniec naszej gminy był dumny ...
List do mieszkańców Izbicy Kujawskiej
Szanowni Państwo!
Zwracam się do Państwa z serdecznym podziękowaniem za oddane na mnie głosy w wyborach do Rady Powiatu.
Ponad 440 osób oddało na mnie swój głos, lecz nie była to wystarczająca ilość, aby być wybraną na radną powiatową. Państwa poparcie ...
Debata przed II turą za tydzień
Portal IzbicaKujawska.org , pomysłodawca debaty z kandydatami na Burmistrza Izbicy Kujawskiej oraz jej organizator- Stowarzyszenie Idea Młodych informują, że przedwyborcza debata z udziałem Bogdana Sadowskiego i Marka Dorabiały, dwójki kandydatów spośród których będziemy wybierali Burmistrza Izbicy Kujawskiej, odbędzie się ...
Koncert na Pustynce
Informowaliśmy Was, że w minioną niedzielę w kościele pod wezwaniem Świętego Floriana na Pustynce odbędzie się koncert kwartetu Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. Muzycy dali występ zaraz po Mszy Świętej, która miała miejsce o godzinie 11.00. Artyści zaprezentował nam ciekawy repertuar, ale także bardzo ciekawe interpretacje znanych utworów.
Zatrzymajmy się przy jednej z nich, bo zapewne niespodzianką było przedstawienie zebranej ...
KWW Rozwój największym ugrupowaniem w Radzie Miejskiej
Zwycięskim komitetem , dającym największą ilość kandydatów do Rady Miejskiej został KWW Rozwój Gminy i Miasta Izbica Kujawska. Ugrupowanie to uzyskało aż 7 mandatów i zaledwie jednego zabrakło im, by mogło mieć samodzielną większość w radzie.
Warto dodać, że to nie ich ostatnie słowo w tych wyborach, bo lider ugrupowania Bogdan Sadowski wciąż jest w grze, będąc ...
Bogdan Sadowski z Markiem Dorabiałą w II turze
Najlepszy wynik w I turze wyborów na Burmistrza Izbicy Kujawskiej uzyskał Bogdan Sadowski, na którego głosowało aż 1560 osób! Drugi wynik uzyskał Marek Dorabiała, którego poparło aż 1478 mieszkańców! Obaj kandydaci zachwycili nas poparciem dla siebie i można było rzec, że w drugiej turze spotka się doświadczenie z nowością. Na co postawimy?
Samych nas bardzo to ciekawi jaki będzie wynik II tury, bo rzeczywiście szanse obu ...
Kto został radnym?
Poniżej prezentujemy listy wyborcze z podaną ilością głosów jakie uzyskali poszczególni kandydaci na radnych. Dla ułatwienia prezentujemy je kolejnymi okręgami wyborczymi. Będzie Wam w ten sposób łatwiej zobaczyć kto zwyciężył w Waszym okręgu znając jego numer, chociaż z doświadczenia wiemy, że interesuje Was zwykle nowy skład całej rady -kto się do niej ...
Strona 1 z 68 1 2 3 4 > >>
InfoPanel v.2.1
Ostatnio widziani
 ~kom1416:52:29
 @AdminIzbicaKujawska 1 dzień
 ^Redakcja 2 dni
 ~LamiaI 5 dni
 ~Barba 1 tydzień
 ~agata260 1 tydzień
 ~andrzejstawicki 1 tydzień
 ~tomek19851 2 tygodnie
Najnowsze posty
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Forum

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Reklama

Miejsce na Twoją reklamę :)

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 69
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~kom14
Ostatnie Artykuły
Brak zawartości dla tego panelu
Kursy Walut
Kursy walut w MyBank.pl
Notowanie z 2014-11-26
Kursy walut strzałka 0.47%
3,3546
Kursy walut strzałka 0.28%
4,1800
Kursy walut strzałka 0.28%
3,4761
Kursy walut strzałka 0.33%
5,2688
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu
Najciekawsze Tematy
Brak zawartości dla tego panelu